Gala podsumowująca projekt „Nie toleruję przemocy” odbyła się w hali Arena Przywidz!

9 grudnia 2022
Oglądano: 2066

Projekt „Nie toleruję przemocy!” to skierowana do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych „lekcja” dająca szeroki pogląd na bardzo ważne tematy związane z tolerancją, akceptacją a także uczulająca na krzywdę drugiej osoby.

Młodzież pod okiem instruktorów, pedagogów, psychologów, policjantów uczyła się jak można pomóc komuś, kto jest ofiarą przemocy fizycznej, czy też hejtu w internecie w szkole, jak reagować i jak zapobiegać takim sytuacjom. 

Program realizowany przez Fundacje MIKROAKADEMIA, a w Przywidzu we współpracy z Urzędem Gminy i GOK rozpoczął się jeszcze przed pandemią. Uroczyste podsumowanie tej akcji edukacyjnej odbyło się 30 listopada w hali Arena Przywidz. 

Podczas podsumowania wręczone zostały nagrody za poszczególne konkursy skierowane do młodzieży jak np. konkurs na bajkę o przemocy rówieśniczej, a także konkurs na ilustracje do tych bajek.  
Na zakończenie dla wszystkich uczestników wystąpił B.R.O., 30 letni idol młodego pokolenia, polski raper i producent muzyczny, autor wielu hitów w tym „Jeszcze będzie piękniej”, który jest pięknym przesłaniem jeszcze z czasów pandemii, ale także zawsze uniwersalnym. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom i tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej jakże ważnej lekcji!
Dziękujemy Fundacji MIKROAKADEMIA, Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Szkół z Gminy Przywidz biorącym udział w programie. Serdeczne podziękowania także dla Komendy Policji w Kolbudach, Firmy Ochroniarskiej Mustang, Firmy Trefl, Piekarni Liniewo, Panoramie Pomorze, Urzędowi Gminy w Przywidzu na czele z Wójtem Markiem Zimakowskim, a także dla wszystkich pracowników GOK Przywidz! 

Ta wielka lekcja tolerancji, niech zostanie u wszystkich na zawsze w sercach i niech niesie się jak najszerzej wśród młodzieży i dorosłych. 

IMG_4446

Możesz być zainteresowany

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!
Aktualności
0 shares174 views
Aktualności
0 shares174 views

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!

gokprzywidz - sie 01, 2023

Zmiana organizacji ruchu na czas przygotowań do RockBlu i w czasie jego trwania, aby zapewnić bezpieczeństwo technice i uczestnikom Festiwalu!…

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal
Aktualności
0 shares225 views
Aktualności
0 shares225 views

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal

gokprzywidz - lip 29, 2023

W czasie festiwalu obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Prosimy o zapoznanie się z mapką, oraz z regulaminem wydarzenia.Robimy wszystko, abyście byli…

Leave a Comment

Your email address will not be published.