Dzień Kobiet w Przywidzu!

9 marca 2023
Oglądano: 792

Dzień Kobiet w Gminie Przywidz był pełen wrażeń, niespodzianek i był także czasem wspaniałych spotkań.

Już od godz. 13.00 Panie mogły zrobić sobie makijaż, fryzurę czy pedicure, a od godz. 18.00 rozpoczęła się część muzyczna podczas której wystąpił zespół Wojt&Aretzki.

Podczas spotkania płynęły w stronę świętujących Pań z Gminy Przywidz, Liniewa, Nowej Karczmy gorące życzenia, które przekazali Wójt Marek Zimakowski, Przewodniczący Rady Gminy Michał Jasiński i Starosta Powiatu Gdańskiego Marian Cichon.

Podczas naszego Dnia Kobiet odbyła się kolejna Gala Przywidzkiego Łabędzia. Ostatnie takie wydarzenie było w 2018, są to nagrody przyznawane organizacjom i osobom indywidualnym, działającom na rzecz lokalnego środowiska. W tym roku w kategorii organizacja pozarządowa Przywidzkiego Łabędzia otrzymali: KGW Nowa Wieś Przywidzka, KGW Pomlewianki, Fundacja Hospicyjna im. św. Franciszka- Ksawerego w Przywidzu.

W Kategorii Kultura – Chór Przywidz, który obchodził swoje 5 lecie, Zespół dziecięco wokalny – Domino, w Kategori VIP- Fundacja Mikroakademia Agnieszka Kowalik-Radzimska i Marian Cichon Starosta Powiatu Gdańskiego.

Dziękujemy naszym sponsorom: Firmie ZIAJA, Karczmie Przywidzkiej, Piekarni Liniewo, Restauracji Widok, Sołectwom Przywidz, Nowa Wieś Przywidzka, Jodłowno, Radnym Rady Gminy, oraz anonimowym darczyńcom.

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy wszystkim przybyłym Paniom.

Możesz być zainteresowany

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!
Aktualności
0 shares142 views
Aktualności
0 shares142 views

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!

gokprzywidz - sie 01, 2023

Zmiana organizacji ruchu na czas przygotowań do RockBlu i w czasie jego trwania, aby zapewnić bezpieczeństwo technice i uczestnikom Festiwalu!…

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal
Aktualności
0 shares194 views
Aktualności
0 shares194 views

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal

gokprzywidz - lip 29, 2023

W czasie festiwalu obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Prosimy o zapoznanie się z mapką, oraz z regulaminem wydarzenia.Robimy wszystko, abyście byli…

Leave a Comment

Your email address will not be published.