Za nami podsumowanie projektu “Teatralna Akademia Kompetencji Seniorów”.

22 listopada 2022
Oglądano: 496

21 listopada w Zajeździe w Grabówku, dzięki gościnie Pana Dariusza Męczykowskiego – któremu ślemy gorące podziękowania za cudowne spotkanie przy obiedzie, dla seniorów dwóch Powiatów i jednocześnie sąsiadów – Gminy Nowa Karczma i Gminy Przywidz – odbyło się uroczyste podsumowania projektu “Teatralna akademia Kompetencji Seniorów”.

W spotkaniu brali udział uczestnicy warsztatów, gospodarz Dariusz Męczykowski, Wójt Gminy Przywidz Marek Zimakowski, Wójt Gminy Nowa Karczma Andrzej Polak, Marek Wołoszyk przewodniczący Rady Gminy Nowa Karczma, Michał Jasiński Przewodniczący Rady Gminy Przywidz, Dyrektor GOKSiR Nowa Karczma Aleksandra Peplińska, nasi wspaniali reżyserzy Karol Świtajski i Anna Markowska, oraz Dyrektor GOK w Przywidzu Anna Zulewska.

Za koordynację całej tej cudownej przygody z teatrem szczególne podziękowania należą się Agnieszce Kowalik – prezes FUNDACJI Mikroakademia, oraz Annie Zulewskiej Dyrektor GOK w Przywidzu. Do zobaczenia przy następnym działaniu.

Możesz być zainteresowany

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!
Aktualności
0 shares172 views
Aktualności
0 shares172 views

RockBlu – Zmiana organizacji ruchu w dniach 4-6 sierpnia!

gokprzywidz - sie 01, 2023

Zmiana organizacji ruchu na czas przygotowań do RockBlu i w czasie jego trwania, aby zapewnić bezpieczeństwo technice i uczestnikom Festiwalu!…

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal
Aktualności
0 shares225 views
Aktualności
0 shares225 views

Regulamin RockBlu Przywidz Festiwal

gokprzywidz - lip 29, 2023

W czasie festiwalu obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Prosimy o zapoznanie się z mapką, oraz z regulaminem wydarzenia.Robimy wszystko, abyście byli…

Leave a Comment

Your email address will not be published.